Privaatsus


BVH privaatsuse aluseks on turvalisus ja konfidentsiaalsus

Privaatsus:

1. Teie andmeid ei avaldata kunagi kolmandale osapoolele
2. Kogu meie tegevus toimub ranges vastavuses Euroopa Liidu direktiividga, mis reguleerivad andmekaitset (95/46/EÜ; 2002/58/EÜ) ning peavad silmas Euroopa Liidu andmekaitse reformi
(http://ec.europa.eu/justice/data-protection/index_en.htm).

Andmetele pääseb ligi ainult Teie isiklik BVH consultant. Teie andmed on salvestatud meie serverisse, millel on spetsiaalsed turvameetmed. Serverid asuvad Belgia andmekeskuses.
Kõrgtasemelise turvalisuse tõttu on Benelux riigid meditsiiniliste andmete kaitseks valinud just antud andmekeskuse.

Keskuse turvalisuse tagab ISO 27001 vastavussertifikaat. Servereid kaitseb tarkvaratehnoloogia, mida kasutatakse Beneluxi pankades ja valitsusasutustes.
Privaatsuse tagamiseks kustutatakse soovi korral meie klientide andmed süsteemist.
Meie serveritel on tipptasemel turvatehnoloogia, millest tehakse tagavarakoopiaid igapäevaselt. Nii online platvormil kui ka telefoni rakendustel on turvalised SSL sertifikaadid, mis hoiavad ära sisestatud andmete sattumise kolmanda poole kätte sest väljundkoodid on krüpteeritud. Süsteemi on paigaldatud kasutaja/parooli autentiseerimine.
Andmetele pääseb ligi ainult patsiendi valitud ulatuses. Ligipääs teiste patseinetide andmetele on keelatud.
Registreeritud kasutajate suhtlusvõrgustik sulgeb automaatselt, kui jõudeolek on kestnud üle 15 minuti.

Andmekaitse

SSL sertifikaat

BVH võrgustik kasutab asümmteetrilist krüptograafiat kõikidel edasikantud andmetel. Telefoni või arvutisse sisestatud andmete korral krüpteeritakse andmed 256-bit krüpteeringuga, mis tagab konfidentsiaalsete andmete turvalisuse.

Serverid

Kogu BVH serveritesse salvestatud info on krüpteeritud. Igapäevased varukoopiad tagavad andmekaitse ootamatutes olukordades. Diegem (Belgia) andmekeskuse turvasüsteemid tagavad, et Teie andmed oleksid kaitstud ja neile ei pääseks ligi kolmas osapool. Väljundkood BVH platvormil on salvestatud ja krüpteeritud programmiga COMODO.

Juurdepääs andmetele

BVH ei vaheta Teie andmeid kolmanda osapoolega. Kõik BVH platvormile saadetud ja sisestatud andmed on Teie vara, mida kolmandale osapoolele ei avaldata.

Andmete ülevaade

BVH platvormi on kujundatud võttes arvesse klientide turvalisust. Sisestatud andmeid näeb ainult Teie konsultant. Teistele BVH töötajatele ega konsultantidele Teie andmed nähtavad ei ole.
Personaalsete andmete käsitlemine BVH raviasutustes on vastavuses andmekaitse seadusega.
BVH raviasutustele on määratud järgmised järgnevad Leedu isikuandmete kontrollnumbrid:

 

 

Registreerimine patsientidest:

 

help@balticvirtualhospital.com

kirjuta meile: