Приватність


Політика приватності у діяльності мережі «БВГ» ґрунтується на принципах безпеки та конфіденційності.

Ми ніколи:

1. Не розкриваємо жодних особистих даних третім особам.
2. Вся наша діяльність здійснюється строго у відповідності до директив Європейського Союзу щодо захисту даних (95/46/EC; 2002/58/EC), а також з урахуванням запланованих реформ Європейського Союзу у галузі захисту даних (http://ec.europa.eu/justice/data-protection/index_en.htm).

Ваші особисті дані доступні тільки для спеціаліста мережі «БВГ», який обслуговує Вас. Всі Ваші особисті дані зберігаються на наших серверах. Сервери, забезпечені надзвичайними заходами безпеки, знаходяться в Центрі обробки даних в Бельгії.
Цей Центр даних через потребу у надзвичайній безпеці вибрали країни Бенілюксу для зберігання електронних медичних даних.
Безпека центру сертифікована згідно сертифікату ISO 27001. Сервери захищені фізичними і програмними технологіями, що їх використовують банки і державні установи країн Бенілюксу. Для досягнення ще більшої приватності, наші клієнти користуються правом вимагати, щоб після консультації особисті дані пацієнта були видалені з нашої системи.
Наші сервери оснащені найкращими технологіями у галузі безпеки, крім того, щодня регулярно робляться резервні копії усіх даних.
І на інтернет-платформі, і в мобільних аплікаціях впроваджено сертифікати SSL високого рівня безпеки, які гарантують, що дані під час передавання не потраплять до третіх осіб, а вихідні коди шифруються.
В системі впроваджено аутентифікацію користувача/паролю.
Дані доступні тільки в тій мірі, як це визначив і вибрав пацієнт. Доступ до інших даних пацієнта заборонений.
Процеси комунікації в системі для зареєстрованих користувачів автоматично вимикаються, якщо системою не користуються протягом 15 хвилин.

Безпека даних

Сертифікат SSL

Мережа «БВГ» використовує асиметричне криптографічне шифрування для всіх даних, що передаються. Як тільки Вами введена інформація залишає Ваш комп’ютер або мобільний пристрій, вона зашифровується 256-бітовим шифром. Це забезпечує особливо високий рівень безпеки конфіденційних даних.

Сервери

Вся інформація, що знаходиться на серверах мережі «БВГ», є зашифрованою. Щоденне резервне копіювання даних забезпечує високу безпеку даних у разі непередбачених обставин. Системи безпеки у Центрі обробки даних м. Діґем (Бельгія) гарантують, що Ваші дані знаходяться в безпеці і не доступні для третіх осіб. Вихідний код платформи «БВГ» зберігається і шифрується в системі COMODO.

Доступність даних

Мережа «БВГ» не здійснює жодного обміну даними з третіми сторонами. Всі дані, введені і передані на платформу «БВГ», є Вашою власністю, якої третім особам ми не передаємо.

Перегляд даних

Платформа «БВГ» була створена, здійснюючи оцінку потреб клієнтів щодо приватності. Ваші введені дані є доступними тільки для Вашого консультанта. Вами надана інформація та дані будуть недоступні для інших співробітників або консультантів мережі «БВГ».
Особисті дані в лікувальних установах, що належать до мережі «БВГ», обробляються відповідно до закону «Про здійснення контролю особистих даних».
Лікувальним установам, що належать до мережі «БВГ», виділено такі номери розпорядників особистих даних Литовської Республіки:

 

Реєстрація пацієнтів:

 

help@balticvirtualhospital.com

написати нам: