Privātums


BVH darbības privātuma politika ir balstīta uz drošības un konfidencialitātes principiem.

Mēs nekad:


1.Neizplatām nekādus Jūsu personas datus trešajām pusēm.
2.Visa mūsu darbība tiek veikta stingri ievērojot Eiropas Savienības direktīvas, kas reglamentē datu aizsardzību (95/46/EB; 2002/58/EB), un ņemot vērā plānojamas reformas Eiropas Savienības datu aizsardzības jomā (http://ec.europa.eu/justice/data-protection/index_en.htm).
Jūsu personas dati ir pieejami tikai Jūs konsultējošam BVH speciālistam. Visi Jūsu personas dati tiek uzglabāti mūsu serveros. Ar īpašiem drošības instrumentiem nodrošināti serveri tiek glabāti datu centrā Beļģijā.
Minēto datu centru tā īpaši lielas drošības dēļ ir izvēlējusies Beniluksa valstis e-medicīnas datu uzglabāšanai.
Centra drošība ir sertificēta ar ISO 27001 sertifikātu. Serveri ir aizsargāti ar fiziskām un programmatūras tehnoloģijām, kuras izmanto Beniluksa valstu bankas un valdības institūcijas. Lai būtu panākts vēl lielāks privātums mūsu klienti izmanto tiesības pieprasīt, lai pēc konsultācijas pacienta personas dati tiktu izslēgti no mūsu sistēmas.
Mūsu serveros ir uzstādītas augstākās drošības tehnoloģijas, katru dienu regulāri tiek veiktas visu daru rezerves kopijas. Interneta platformā un mobilajās aplikācijās ir uzstādīti liela drošības līmeņa SSL sertifikāti, kas nodrošina, ka pārraidāmi dati nenokās trešo personu rīcībā, bet izvades kodi tiek šifrēti.
Sistēmā ir uzstādīta lietotāja/paroles autentifikācija.
Dati ir sasniedzami tādā apjomā, kādā to ir noteicis pacients. Piekļuve citiem pacienta datiem ir liegta.
Komunikācijas procesi sistēmā reģistrētiem lietotājiem izslēdzas automātiski, kad sistēma netiek izmantota 15 minūtes.

Datu drošība

SSL sertifikāts

BVH tīkls izmanto asimetrijas kriptogrāfisku šifrēšanu visiem pārraidāmiem datiem. Tikko Jūsu ievadīta informācija atstāj Jūsu datoru vai mobilo ierīci, tā tiek nošifrēta ar 256 bitu šifru.

Serveri

Visa informācija, kas atrodas BVH serveros, tiek šifrēta. Katru dienu tiek veiktas rezerves datu kopijas, kas nodrošina lielu datu drošību neparedzētos apstākļos. Diegem (Beļģija) datu centra drošība sistēmas nodrošina, ka Jūsu dati ir droši un trešajām personām nepieejami. BVH platformas izvades kods tiek uzglabāts un šifrējams COMODO.

Datu pieejamība

BVH neveic nekādu datu apmaiņu ar trešajām pusēm. Visi ievadīti un BVH platformā pārraidīti dati ir Jūsu īpašums, kuru trešajām pusēm mēs neizplatām.

Datu pārskatīšana

BVH platforma tika izstrādāta vērtējot klientu privātuma vajadzības. Jūsu ievadītus datus redz tikai Jūsu konsultants. Jūsu sniegta informācija un dati nebūs pieejami citiem BVH darbiniekiem vai konsultantiem. Personas dati BVH tīklam piederošās ārstēšanas iestādēs tiek kārtoti saskaņā ar personas datu uzraudzības likumu.
BVH tīklam piederošām ārstēšanas iestādēm tiek piešķirti sekojoši Lietuvas Republikas personas datu pārvaldītāju numuri:

 

Reģistrācijas pacientu:

 

help@balticvirtualhospital.com

Rakstiet mums: